Як можна було у такій ситуації втримати інтерес молоді після воркшопів з анімації, зокрема, у сільських територіях, де рівень активності юнаків та дівчат у громадському житті і так нижчий, аніж у містах? Команда громадської організації «
Турбота» вирішила, що головними підходами буде інформування та залучення. А як інформувати тих, хто чи не увесь проводить у соціальних мережах? Звісно, через соціальні мережі. Ми запитали у координаторки проекту у Кіровоградській області
Ольги Гріднєвої, який інструмент було використано, і вона розповіла, що доля розпорядилася так, що це був чат-бот.